Uz Dolby Atmos i DTS:X zvuk snage 20 W, televizor pruža snažan i prostorni audio doživljaj, dok tehnologije poput Vocal Boost i IntelliSound poboljšavaju jasnoću dijaloga i prilagođavaju zvuk prostoriji.
Ključne značajke
  • 55" (139 cm) 4K Ultra HD LED zaslon
  • Pixel Precise Ultra HD procesor slike
  • HDR10+ i HLG podrška
  • Titan OS Smart TV platforma
  • Dolby Atmos i DTS:X zvuk
  • 3× HDMI i 2× USB priključci
  • Integrirani Wi-Fi i Bluetooth
  • Podrška za Alexa i Google Home
  • Game Mode / Gaming Control Bar za igranje
Tehničke specifikacije
Zaslon
  • Dijagonala: 55" (139 cm)
  • Tip zaslona: 4K Ultra HD LED
  • Rezolucija: 3840 × 2160 px
  • Brzina osvježavanja: 60 Hz
  • Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
  • Poboljšanja slike: Crystal Clear, Micro Dimming, Ultra Resolution, Game Mode, HDR10+
Smart TV
  • Operativni sustav: Titan OS
  • Aplikacije: Netflix, YouTube, Disney+, HBO i druge
  • Glasovno upravljanje: Alexa, Google Home
  • HbbTV podrška
  • Memorija: 8 GB
Zvuk
  • Audio sustav: 2.0 kanalni
  • Snaga zvučnika: 20 W (2 × 10 W)